Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Doprava a doručení

  Osobní odběr na prodejně

Pokud preferujete osobní jednání, rádi Vás uvítáme v naší prodejně v Praze. Prodejna a showroom má vlastní sklad. Na prodejně si můžete vyzvednout objednané zboží. Abychom Vám mohli pně garantovat vykrytí celé objednávky, vyčkejte prosím na potvrzovací mail, kde bude uvedeno že je Vaše zboží připraveno k vyzvednutí na prodejně. Zboží pro Vás automaticky rezervujeme po dobu 5 pracovních dní - je možné se dohodnout individuálně na delší době.
 
Objednávky, které si zákazníci chtějí vyzvednout na prodejně, se snažíme vykrýt co nejrychleji ze skladových zásob prodejny. Je-li zboží k dispozici na prodejně, obvykle je k odběru v rámci hodiny.
 
  Provozní doba prodejny: 
     Pondělí:  9:00-18:00
     Úterý:  9:00-18:00
     Středa:  9:00-18:00
     Čtvrtek:  9:00-18:00
     Pátek:  9:00-18:00
     Sobota:  zavřeno
     Neděle:  zavřeno


 Zásilková společnost

Objednávky v pracovní dny zaslané do 10:00 expedujeme obvykle ještě ten samý den.

Zásilková společnost Vám doručí zboží až domů během pracovního týdne. Přepravní společnost doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení expedice objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jakmile budou všechny položky z Vaší objednávky vyskladněny. Zboží vyskladňujeme obvykle do 24h od přijetí objednávky. Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.
 
 Druh zásilky Cena dopravného
 zásilka do celkové ceny  1 000 Kč bez DPH a WEEE   97,00 CZK
 zásilka nad celkovou cenu  1 000 Kč bez DPH a WEEE  zdarma
 -neúčtujeme poplatky za dobírku