Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Množstevní slevy

 
V Lightparku jsme se rozhodli přenést principy, které dobře známe z velkoobchodní činnosti na spotřebitelské pole. Zavádíme tedy obchodní model, kde všichni spotřebitelé mohou získat množstevní (ve velkoobchodě, též zvané obratové) slevy.

Jak množstevní slevy fungují?

Jednoduše! Každé zboží má na detailu produktu uvedenou základní cenu, která je platná za jeden kus. Dále pak naleznete na detailu produktu i druhou informaci, tedy množství od něhož se začíná počítat množstevní cena ( například: 25ks zářivek a množstevní cena je 35,70 Kč).  Cena je limitní, není násobná, tedy v případě odběru 26ks Vám bude také započítána množstevní sleva, tedy 35,70 Kč. Pro dosažení množstevní slevy není třeba odebírat po násobcích (tedy v tomto případě 25ks, 50ks apod.) Množstevní slevy jsou navíc určeny úplně pro každého i neregistrovaného uživatele.
 

Mohu si zakoupit jen jeden jediný kus zboží?

 Samozřejmě! Tak, jako tomu vždycky v Lightparku bylo, můžete zakoupit již tu nejmenší měrnou jednotku zboží - tedy obvykle kus, nebo blistr. A to bez dalších poplatků. Ceny za jeden kus jsme pro Vás ponechali stejné, tedy stejně příznivé, jako je tomu v Lightparku zvykem. Případné dosažení množstevní slevy je tedy slevou skutečnou, ne jen optickou.