Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

O nás

Prodej světelných zdrojů, svítidel a baterií jsme zahájili v roce 1991 formou specializovaného velkoobchodu s celoevropskou působností. Existence jednotného trhu EU v kombinaci s našimi dlouholetými zkušenostmi a mezinárodními obchodními vazbami nám umožňuje nabídnout i na českém trhu velice široký sortiment světelných zdrojů a nejvíce používaných baterií. Za tímto účelem jsme v Česku zřídili expediční sklad, maloobchodní prodejnu spojenou s výdejním místem a zahájili provoz tohoto internetového obchodu.
Evropský trh světelných zdrojů a svítidel díky nesmyslným restrikcím ze strany EU a nečekaně rychlému nástupu LED technologií prochází v současné době výraznou proměnou. Tyto skutečnosti společně s rozšířením internetového obchodování nás přivedli k opuštění tradičního pojetí prodeje námi nabízeného sortimentu.
Proto jsme se rozhodli použít v Česku nový obchodní model, který je založený na kombinaci využití elektronického obchodování a tradičního osobního přístupu k našemu zákazníkovi. V našem sídle v Hybernské ulici v Praze jsme zřídili specializovanou prodejnu, která je zároveň konzultačním a poradenským místem pro naše velkoobchodní i maloobchodní partnery. Naši pracovníci jsou připraveni k osobnímu jednání i ke konzultaci přímo u našich zákazníků.
Vedle konzultační a poradenské činnosti provádíme zdarma světelné technické projekty a výpočty.