Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost LIGHT PARK ltd, organizační složka, provozovatel internetového obchodu lightpark.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.

Jaké údaje shromažďujeme?

Pro realizaci obchodní transakce od Vás potřebujeme znát jméno (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a mailový kontakt. Dále pak evidujeme Vaše obchodní transakce u nás.

K čemu údaje slouží?

Veškeré informace v eshopu shop.lightpark.cz jsou dostupné bez zadávání jakýchkoliv údajů - obchodní podmínky, návod jak nakupovat, ceny, popisy produktů atd. Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi určené místo s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše zmíněné údaje, které s Vaším souhlasem získáme při Vaší registraci a to buď při trvalé registraci nebo při jednorázovém nákupu.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Po zalogování do eshopu shop.lightpark.cz můžete tyto údaje editovat či mazat. (Z účetních důvodů nelze editovat údaje fakturační.) V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit a dosud jste u nas nenakoupili, stačí tento požadavek zaslat na email: info@lightpark.cz.
 
Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů