| přepravní rozměr cm | 7 cm |
|---|---|
| výrobce | LEDVANCE |
| produktová řada | VALUE |
| světelný tok | 350 lm |
| svítivost | 600 cd |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| označení zdroje | PAR16 |
| s pohybovým čidlem? | false |
| EAN | 4099854067976 |
| délka | 54.00 |
| průměr | 50.00 mm |
| skupina zboží | Světelné zdroje |
| podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| index barevného podání | 80-89 |
| teplota chromatičnosti | 4000 K |
| ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| patice | GU10 |
| reflektor | ANO |
| možnost stmívat | NE |
| životnost | 10000 hod |
| provedení | čirá |
balení |
10 ks |
Lightpark Česko s.r.o. | Hybernská Centrum | Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1
© 2015 lightpark.cz | Všechna práva vyhrazena