Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

OSRAM

OSRAM

OSRAM je jedním ze dvou nejvýznamnějších výrobců světelných zdrojů na světě. Portfolio společnosti zahrnuje snad veškeré myslitelné světelné  komponenty. Obchodní činnost společnosti je již po více než 100 let jednoznačně zaměřena na světlo – tedy na kvalitu života.Značka OSRAM byla zaregistrována už v roce 1906 a nyní patří mezi nejstarší jména obchodních firem, která jsou po celém světě stále známá.
Světlo pro každé prostředí.
 
Doma, v práci i ve veřejných prostorách, při odpočinku, cestování nebo vzdělávání – moderní život je naprosto nepředstavitelný bez osvětlení.  Ať už hledáte retrofity pro domácí užití, náhrady za klasické žárovky, halogenové žárovky a reflektory,  úsporné žárovky, LED žárovky - nebo profesionální zdroje jako zářivky,  plug-in (nástrčné) zářivky, nebo výbojky. U nás si určitě vyberete
Autožárovky.
 
OSRAM je světovým číslem jedna v oblasti osvětlení automobilů včetně LED světelných zdrojů pro automobily. Je předním prvovybavitelem továrních automobilů. Autožárovky OSRAM dosahují té nejvyšší kvality a odolnosti. Na našem eshopu nabízíme všechny vyráběné řady autožárovek společnosti OSRAM od řady Standard, přes Ultralife, Cool-blue intense, Hight Cool-blue intense po Nightbreaker a Nightbreaker plus.
Elektronické předřdníky.
 
OSRAM také patří mezi přední dodavatele na trhu elektronických předřadníků (EP) pro světelné zdroje. Vyberte u nás z celé řady předřadníků. Od předřadníků po domácí užití řady Parrot až po profesionální předřadníky řady QTP.
Nejprodávanější zboží
Výrobky značky OSRAM najdete ve všech těchto kategoriích:
Klasické světelné zdroje