Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Philips

Philips

 
Společnost Philips je jedničkou na celosvětovém trhu s osvětlovací technikou.
Své postavení dlouhodobě buduje prostřednictvím důmyslného spojení bezkonkurenční míry inovace a systematického přístupu k hledání nových tržních příležitostí. Snahou divize Philips Lighting je vylepšovat kvalitu života lidí pomocí efektivních a atraktivních řešení založených na hluboké znalosti jejich potřeb a tužeb. Chce také, aby ji všichni zúčastnění vnímali jako firmu, která určuje tempo vývoje oboru osvětlovací techniky, jako nejlepšího obchodního partnera i jako organizaci, která svým odpovědným občanským postojem přispívá k udržitelnému rozvoji společnosti.
Výrobky této divize jsou k vidění na celém světě, a to nejen v domácnostech, ale také na řadě pracovišť, například v 30 procentech kanceláří, 65 procentech všech významných světových letišť, 30 procentech nemocnic, 35 procentech automobilů a 55 procentech velkých fotbalových stadionů. Na olympiádě v Aténách 2004 bylo ze 33 sportovišť vyžadujících stálé osvětlení 28 vybaveno osvětlovací technikou značky Philips.
Součástí portfolia výrobků divize je kompletní sortiment klasických a halogenových žárovek, kompaktní i běžné zářivky, vysoce výkonná plynové a speciální svítidla, osvětlovací armatury, osvětlovací elektronika, ballasty, osvětlení na bázi LED (světelných diod) a světla pro automobily.
 
Společný podnik dceřinné firmy divize Philips Lighting Lumileds se společností Agilent Technologies se specializuje na rozvoj, výrobu a prodej světelných produktů na bázi technologie LED. Tato technologie nabízí obrovský potenciál jak pro existující tak i pro budoucí aplikace vyžadující dynamiku na úrovni osvětlení a barvy. Malý rozměr, dlouhá životnost, okamžitá připravenost, neustále se zvyšující kmitající světelný výkon, odolnost materiálu a polovodičový základ - to vše jsou charakteristiky, které tuto technologii jasně odlišují od ostatních světelných technologií. Firma Lumileds se zaměřuje se svou produktovou skupinou Luxeon v červené, zelené, modré a bílé barvě na trh vysoce výkonných světelných diod.
Divize Philips Lighting zaměstnává zhruba 44.000 lidí na celém světě. Její výrobní provozy jsou v Nizozemí, Belgii, Německu, Francii, Velké Británii, Polsku, USA, Brazílii, Indii, Indonésii, Thajsku, Čínské lidové republice, Jižní Koreji, Španělsku a Mexiku.
Nejprodávanější zboží
Výrobky značky PHILIPS najdete ve všech těchto kategoriích:
Klasické světelné zdroje