| délka balení | 242 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| šířka balení | 242 mm |
| výška balení | 26 mm |
| výrobce | LEDVANCE |
| index barevného podání | 90-100 |
| světelný tok | 965 lm |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| úhel vyzařování | 110 st. |
| reflektor | NE |
| krytí | IP67 |
| výška/hloubka | 1970-04-01 |
| způsob montáže | na povrch |
| EAN | 4058075705937 |
| šířka | 10 |
| energetická třída | F |
| skupina zboží | Světelné zdroje |
| podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| teplota chromatičnosti | 3000 K |
| užitý zdroj | led modul |
| napětí | 24 V |
balení |
20 ks |
| délka | 5000 |
Lightpark Česko s.r.o. | Hybernská Centrum | Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1
© 2015 lightpark.cz | Všechna práva vyhrazena