| barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| délka balení | 38 mm |
| přepravní rozměr cm | 26 cm |
| výška balení | 260 mm |
| výrobce | LEDVANCE |
| produktová řada | SubstiTUBE VALUE |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| označení zdroje | G10q |
| reflektor | NE |
| možnost stmívat | false |
| s pohybovým čidlem? | false |
| EAN | 4099854042461 |
| délka | 212.00 |
| průměr | 212.00 mm |
| skupina zboží | Světelné zdroje |
| podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| index barevného podání | 80-89 |
| světelný tok | 1320 lm |
| teplota chromatičnosti | 4000 K |
| ekvivalentní náhrada za | 22 W |
| patice | G10q |
| napětí | 220-240 V |
| životnost | 30000 hod |
| provedení | opál |
balení |
10 ks |
Lightpark Česko s.r.o. | Hybernská Centrum | Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1
© 2015 lightpark.cz | Všechna práva vyhrazena