| barva těla | černá |
|---|---|
| délka balení | 40 mm |
| přepravní rozměr cm | 18.2 cm |
| šířka balení | 114 mm |
| výška balení | 182 mm |
| výrobce | LEDVANCE |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| úhel vyzařování | 100 st. |
| instalace na hořlavý povrch | false |
| možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK04 |
| patice | ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| reflektor | NIL |
| možnost stmívat | false |
| třída svítidla | I |
| včetně driveru | true |
| včetně zdroje | true |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| krytí | IP65 |
| s pohybovým čidlem? | NE |
| výška/hloubka | 28.00 |
| EAN | 4058075767997 |
| délka | 173.00 |
| šířka | 111.00 |
| skupina zboží | Profesionální svítidla |
| podskupina zboží | Floodlighty |
| index barevného podání | 80-89 |
| světelný tok | 1600 lm |
| teplota chromatičnosti | 3000 K |
| užitý zdroj | LED |
| napětí | 220-240 V |
| příkon | 20 W |
| životnost | 25000 hod |
balení |
20 ks |
Lightpark Česko s.r.o. | Hybernská Centrum | Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1
© 2015 lightpark.cz | Všechna práva vyhrazena