| barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| výrobce | LEDVANCE |
| přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| instalace na hořlavý povrch | false |
| možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK10 |
| patice | ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| možnost stmívat | false |
| třída svítidla | II |
| včetně driveru | true |
| včetně zdroje | true |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| typ svítidla | Stropnice |
| krytí | IP65 |
| s pohybovým čidlem? | NE |
| s vypínačem | false |
| výška/hloubka | 55.00 |
| EAN | 4099854102936 |
| délka | 260mm |
| šířka | 260mm |
| výška | 55mm |
| skupina zboží | Profesionální svítidla |
| podskupina zboží | Stropnice |
| index barevného podání | 80-89 |
| světelný tok | 2700 lm |
| teplota chromatičnosti | 3000 K |
| úhel vyzařování | 120 st. |
| užitý zdroj | LED |
| napětí | 220-240 V |
| příkon | 26 W |
| životnost | 50000 hod |
| barevné provedení | BÍLÁ |
Lightpark Česko s.r.o. | Hybernská Centrum | Hybernská 1009/24, 110 00 Praha 1
© 2015 lightpark.cz | Všechna práva vyhrazena