Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Služby pro B2B

Jako tradiční velkoobchod se nechceme omezovat jen a výhradně na e-commerce prodej. Pro větší odběratele nabízíme i customizované služby.
 

  Individuální poptávky

Společnost Lightpark se nechce omezovat pouze a výhradně na prodej zboží skrze eshop. Ačkoliv naše portfolio je tvořeno tak, aby pokrývalo požadavky jak spotřebitelského, tak i profesionálního sektoru a bylo tedy možné obsadit s nabízenými světelnými zdroji většinu běžných aplikací. Takové skladové portfolio však neodráží veškeré zboží, které je v Lightparku zobchodovatelné. Pakliže sháníte zboží, které nemůžete na eshopu nalézt - neváhejte se na nás obrátit! Není totiž ekonomicky účelné, ani fakticky možné mít veškeré zobchodovatelné zboží disponované pro eshop. Obrátit se na nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře "Zeptejte se nás" v rohu stránky, anebo přímo na e-mailu info@lightpark.cz
 

  Individuální ceny

Filosofií společnosti Lightpark je nabízet zákazníkům ihned ty nejlepší možné ceny, i  proto u nás nenaleznete nárazové slevové akce, které jsou běžné v jiných eshopech. Naše ceny jsou tedy nastaveny tak, abychom Vám mohli nabídnout tu nejnižší možnou cenu již na jeden kus. V případě vysokých odběrů nebo zájmu o stabilní spolupráci jsme však schopni vytvářet individuální cenové podmínky. I v těchto případech nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře "Zeptejte se nás" v rohu stránky anebo přímo na e-mailu info@lightpark.cz
 

   Světelně technické výpočty - projekty

Zhotovujeme i světelně technické výpočty v programu DIALUX. Pakliže potřebujete propočítat osvětlení, ať už jen pro vlastní referenci, nebo jako dokumentaci např. ke stavebnímu projektu.. Projekční činnost zhotovujeme i včetně poradenských služeb. Máte-li o naše služby zájem, postupujeme obvykle takto: 

Úvodní konzultace
Na úvodní konzultaci se zákazníkem probereme jeho požadavky, tedy co má být osvětleno (výrobní hala, rezidenční stavba, sportoviště, obchod, hotel apod.). Je možnost zajet na místo a konrétně probrat požadavky. Na úvodní konzultaci si též obvykle podle našich zkušeností vytyčíme hranice hrubých představ, jak projekt zrealizovat (protože se poměrně často stává, že např. představy zákazníků jsou technologicky nerealizovatelné, nebo zcela nepraktické k danému účelu apod.). Z této konzultace vznikne hrubá vize projektu - tedy:

             Co budeme osvětlovat?

Jaký to má mít účel?

S jakými přibližně svítidly toho budeme dosahovat?

Jaká má být zhrubná cenová relace?

 

Vypracování projektu
Následně proběhne vypracování projektu. Podle dodaných podkladů zpracujeme výkres, výpočet a simulaci osvětlení v programu DIALUX. Tato simulace nám řekne kolik přesně a jakých svítidel bude třeba k dosažení vytyčených cílů. Tato svítidla variantně rozpracujeme a vytvoříme cenovou nabídku.

Předání zákazníkovi
Projekt se předává zákazníkovi. Zákazník obdrží komplexní službu, tedy zpracovaný světelně technický výpočet, poradenskou službu, doporučená svítidla a jejich cenovou nabídku. 


  Feedování - pro eshopy

 Pro zejména ty velkoobchodní zákazníky, kteří se zaobírají e-commerce prodejem a chtějí se stát našimi odběrateli, jsme schopni poskytnout xml feedy, pomocí nichž mohou napájet své vlastní eshopy našimi daty, tedy zejména cenami a skladovými dostupnostmi. Můžete tak mít aktualizovaný online přístup zrcadlící se na Vašem vlastním eshopu bez námahy a pohodlně.